Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Klub přátel Kuřete

Kdo nás podporuje

 

Bára Mottlová, zpěvačka, herečka
“Impuls dárcovství má v sobě přeci každý. Největší radost má člověk, když udělá radost někomu jinému.”

 

Sabina Křováková, zpěvačka

“Sbírku Pomozte dětem podporuji již několikátým rokem, protože jsem přesvědčená, že to má smysl a že ji pořádají lidé, co to dělají celou svou duší. Jsem ráda, že i já mohu svou trochou pomoci, protože když pak člověk vidí, že vybrané penízky dětem opravdu pomohou a usnadní život jim i jejich rodinám, je to neuvěřitelně hřejivý a krásný pocit.”

 

Jiří Hadaš, kouzelník

“Se svým pořadem Kouzelný karneval vystupujeme pro děti po celé České republice a vždy jsem věděl, že musíme umět vyčarovat úsměv nejen dětem v sále, ale také těm, které zrovna s námi nemohou být. Kuře jsem si jednoznačně vybral proto, že ho mám rád a je to skvělý parťák pro dobrou věc! Prioritou pro mě je, že vybrané peníze každoročně opravdu pomáhají potřebným a vše je transparentní.
Myslím si, že jsem nikdy nemusel v sobě ten impulz dárcovství ani hledat. Jsem „Moravák“ jak poleno a my tu dobrosrdečnost máme prostě v sobě. Velmi rád a často na svých vystoupeních říkám: „BAVÍ NÁS POMÁHAT!“ a není to jen fráze, ale je to prostě tak.”

 

O5 a Radeček, Ondřej Polák

„Hrajeme s naší kapelou 25 let a stejnou dobu se snažíme pomáhat potřebným. Spolupráce s Pomozte dětem patří mezi ty nejmilejší. Na celém projektu se nám líbí hlavně to, že lidé mohou na vlastní oči sledovat, kde a komu jejich peníze pomáhají.“

 

“Už potřetí v řadě se nám podařilo udržet výtěžek ročníku nad hranicí 10milinů korun. Za každou korunou je kus práce, píle, zábavy a solidarity. Každý z nás v sobě může najít, jak chce pomoci – jednoduše na pár kliknutí poslat peníze online, vymyslet vlastní akci, přesvědčit šéfa, ať se jeho firma stane firemním partnerem a další. A to všechno za jedním účelem – darování. Darovat a nic za to neočekávat. A my si vážíme obrovské důvěry, kterou k nám každý z vás – dárců – má. Prostě věříte, že peníze, které posíláte, jdou potřebným dětem. Korunu, kterou k nám pošlete, svědomitě pošleme v daný rok těm nejpotřebnějším. Potřebným dětem, o které pečují neziskové organizace. Posláním daru vyjadřujete i obrovskou důvěru jim. A za to jsem vám velmi vděčná, protože jejich role v dnešní společnosti není snadná. V neposlední řadě chci poděkovat za důvěru našim dobrovolníkům, kteří v rámci Peříčkového týdne a dalších akcí věnují svůj čas. Čas, kdy své srdce otevřou a jdou s kasičkou oslovovat druhé, aby byli nápomocni. Dobrovolně též vystupují všechny známé tváře, které vystupují v televizi, šansoniérách a dalších akcí.

Děkuji vám všem, skvělému nadačnímu týmu a všem těm, kteří to v sobě už našli a pomáhají nám nebo kterékoliv jiné organizaci, které posílá dobro dál.“

Mgr. Jana Vožechová, Ph.D., ředitelka NROS

 

“Vždycky jsme chtěli podporovat nadaci, která pomáhá těm nejslabším a nejzranitelnějším. Současně jsme si chtěli být jistí, že se tato nadace zabývá smysluplnými projekty a je zcela transparentní. Pak už jenom zbývalo najít ten správný způsob, jak pomoci se sbírkou peněz. Velmi mě těší, že se naše spolupráce dále rozvíjí a dnes již můžu říct, že se jedná o spolupráci dlouhodobou. Budu rád, když budeme i nadále pokračovat a pomáhat tam, kde je třeba.”

Aleš Fránek, provozní ředitel řetězce Costa Cofee

 

“Veřejná sbírka POMOZTE DĚTEM opakovaně podpořila naše Poradenské centrum pro děti a mládež. Patří mezi významné dárce v tomto projektu, díky kterému můžeme realizovat sociálně terapeutické pobyty pro děti z dětských domovů, výchovných ústavů a pěstounské péče. Současně máme možnost pracovat s dětmi na jejich osobnostním rozvoji či jim nabídnout psychoterapii, aby měly možnost vyrovnat se s traumaty z dětství. Za sbírkou POMOZTE DĚTEM osobně vidím partu schopných a přátelských lidí, kteří do pomoci dětem vkládají nemalé úsilí. Zároveň jsou velkými profíky ve svém oboru. Kuře je prostě značka mezi lidmi velmi známá, což se nám potvrzuje pokaždé, když s pokladničkou kuřete naši klienti vyrazí do ulic v rámci peříčkového týdne.

Děkujeme, že můžeme být součástí skvělého projektu v pomoci dětem.”

PaedDr. Pavel Tvrdík, ředitel Centra J.J.Pestalozziho Chrudim